Reklama
Reklama

Dyskusja o kurczakach spod Kupca Poznańskiego

W czwartek w Sali Białej Urzędu Miasta o godz. 17 odbędzie się otwarte spotkanie na temat planu zagospodarowania dla kamienic na południowej pierzei ul. Koziej oraz dla posesji na rogu Podgórnej i Placu Wiosny Ludów ze słynną budką z kurczakami.

Czwartkowe spotkanie to II etap konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "U zbiegu placu Wiosny Ludów i ulicy Podgórnej" oraz "Szkolna - Kozia - Wrocławska". O godz. 17 w Sali Białej Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim 17 będzie można posłuchać o bieżącej koncepcji zagospodarowania tych terenów oraz przedstawić urbanistom własną opinię.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Miejska Pracownia Urbanistyczna zapowiada, że wszystkie zebranie opinie i wnioski będą rozpatrywane podczas podejmowania decyzji co do miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla tych działek.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpiecznie na drogach! IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
31.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro