Reklama
Reklama

Aleją Niepodległości tylko na Winogrady

Od wtorku, 21 września, do niedzieli, 26 września, zmianie ulegnie organizacja ruchu na al. Niepodległości (od ulicy Fredry do ulicy Libelta). Będzie tu obowiązywał ruch w jedną stronę (do ul. Libelta).

W związku ze zmianą, która spowodowana jest pracami remontowymi prowadzonymi na tym obszarze, inaczej kursować będą autobusy linii numer 51, 68, 71 oraz 237 jadące w kierunku św. Marcina. Będą skręcać w prawo z al. Niepodległości w ul. Libelta, potem w lewo w ul. Roosevelta i pojadą do Kaponiery. W przeciwnym kierunku pojadą normalnie.

Podobnym objazdem będą się poruszać kierowcy zmierzający w kierunku centrum i Wildy. Mają oni jednak więcej możliwości: skręt w prawo w ul. Nowowiejskiego i potem w lewo w ul. Pułaskiego, przejazd przez Libelta i wreszcie próbę przeciśnięcia się ul. Noskowskiego do ul. Wieniawskiego i dalej do ul. Fredry.

Nadal nieczynny jest przystanek "Urząd Wojewódzki". Autobusy 51, 68 i 71 jadące w kierunku północnym zatrzymują się na przystanku "Libelta" za skrzyżowaniem.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
7.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro