Reklama
Reklama

Każdy może zmienić rozkład jazdy pociągów

PKP Intercity proponuje swoim klientom nowe udogodnienie. Przedstawiciele Intercity chcą bowiem poznać opinię pasażerów o planowanym rozkładzie jazdy.

Wiele razy zdarza się, że widząc nowy rozkład jazdy pociągów zastanawiamy się, czy zmiany na pewno wyjdą nam na lepsze. Przedstawiciele PKP zawsze sprawnie informują pasażerów, że wprowadzenie zmian w rozkładzie jest konieczne i rozkład musi wyglądać tak, a nie inaczej.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Obecnie PKP Intercity staje przed koniecznością stworzenia rozkładu jazdy, który będzie obowiązywał w sezonie 2010/2011. Chce jednak poznać opinie pasażerów na temat zmian godzin kursowania pociągów. W tym celu, na stronie www.intercity.pl, pojawił się projekt nowego rozkładu jazdy. Każdy podróżny, który często korzysta z pociągów Intercity i tym samym chce mieć wpływ na kształt rozkładu, może napisać e-mail na adres [email protected]. Przedstawiciele PKP czekają na wskazówki, dzięki którym ruch na wskazanych trasach odbywałby się jeszcze sprawniej.

Maile można wysyłać do 30 września. Pomysły zostaną wprowadzone w życie już w nowym rozkładzie jazdy (który będzie obowiązywał od grudnia 2010) lub w korekcie tego rozkładu (od 1 marca 2011).

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
13.04 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro