Reklama

Straż Miejska mierzy prędkość

Fotoradary od 20 do 24 września ustawione będą m.in. na ul. Lechickiej, Dzięgielowej, Piłsudskiego, Zamenhofa, Drodze Dębińskiej i Krzywoustego.

Poznańska Straż Miejska informuje, gdzie na początku tygodnia ma zamiar fotografować kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. Wspólnie z policją, będzie mierzyć prędkość w następujących lokalizacjach: Warszawska, Lechicka, Dzięgielowa, Piłsudskiego, Ziemowita, Armii Poznań, Koszalińska, Zamenhofa, Grunwaldzka, Nowina, Podjazdowa, Szelągowska, Pusta, Droga Dębińska, Jasna Rola, Dąbrowskiego, Krzywoustego oraz innych o mniejszym znaczeniu komunikacyjnym - sporadycznie.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA


Podane miejsca są przewidziane w planie wspólnych patroli określanych na podstawie policyjnych statystyk wypadkowości, a także uwag przekazywanych od mieszkańców miasta. Jednak, w zależności od bieżących potrzeb, mogą być wprowadzane zmiany ich usytuowania. Tak realizowane działania winny przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Źródło: Straż Miejska Miasta Poznania

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro