Reklama

Kreatywność szansą na biznes: warsztaty

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe organizuje cykl bezpłatnych warsztatów StartUp-IT dla studentów i absolwentów kierunków informatyczno-komunikacyjnych. II część już w czwartek 23 września.

Warsztaty "Twoja kreatywność szansą na biznes - część II" prowadzi Andrzej Bubrowiecki - Trener Rozwoju Osobistego, Trener w Biznesie, Trener Pamięci i Szybkiego Czytania, absolwent Wydziału Pedagogicznego UW. Specjalizuje się on m.in. w dziedzinie twórczego wykorzystania umysłu, komunikacji interpersonalnej i zarządzaniu stresem. Jest autorem licznych publikacji.

Warsztaty odbędą się w czwartek o godz. 15 w sali konferencyjnej Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego przy ul. Dąbrowskiego 79a (w wieżowcu Omega). Udział w nich jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę www.StartUp-IT.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty z cyklu StartUp-IT przeznaczone są dla studentów i absolwentów uczelni lub osób planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą. Szczegóły, w tym dokładny program czwartkowych zajęć, znajdują się na stronie: www.startup-it.pl.

W ramach projektu StartUp-IT organizowany jest też konkurs "Praktyka Informatyka" na pracę dyplomową z dziedziny wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). Zgłaszać się do niego mogą autorzy prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich (niekoniecznie napisanych w tym roku). Na autorów wyróżnionych prac czeka pula nagród o wartości 10 tysięcy zł. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 20 października br. Szczegóły konkursu można poznać na: http://www.startup-it.pl/article.php?id=308.

StartUp-IT to projekt konsorcjum Wielkopolskiego Centrum Zaawansowanych Technologii Informacyjnych, łączącego Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe i Politechnikę Poznańską.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro