Reklama
Reklama

Kemnitz z medalem ME

Magdalena Kemnitz (Posnania Poznań) i Agnieszka Renc (WTW Warszawa) zdobyły w niedzielę srebrny medal wioślarskich ME 2010 w rywalizacji dwójek podwójnych wagi lekkiej.

Poznańsko-warszawska para na torze regatowym w portugalskim Montemor-O-Velho walkę o złoto przegrała z Greczynkami - Christina Giazitzidou i Alexandra Tsiavou. To trzecie srebro ME w karierze 25-letniej wioślarki.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia na 4-miesięczne płatne staże. Aplikuj do 16 czerwca!
REKLAMA


Przypomnijmy, że zawodniczka Posnanii Poznań ma już na koncie m.in.: dwa srebrne medale MŚ (czwórka podwójna wagi lekkie), dwa srebrne medal ME (dwójka podwójna wagi lekkiej), złoto Akademickich ME i MŚ, wiele medali MP. Ponadto była najmłodszą w historii wioślarstwa uczestniczka IO Ateny 2004.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla części regionu. Zdecydowanie gorzej ma być w środę
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro