Reklama
Reklama

Poznań promuje się na YouTube

Miasto Poznań rozszerza swoją promocję w Internecie. Do profilu na portalu Facebook dołączył kanał YouTube, na którym zamieszczane będą m.in. filmiki zrealizowane w ramach kampanii Urzędu Miasta.

Miasto Poznań wie jak dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Już w maju tego roku na najpopularniejszym portalu społecznościowym świata Facebook powstał profil Poznania. Biuro Promocji Urzędu Miasta informuje tam "fanów" stolicy Wielkopolski o podejmowanych działaniach. Można tam uzyskać informacje nie tylko o wydarzeniach związanych z kulturą i biznesem, ale też sportem i studiami.

Ponieważ strona Poznania na Facebooku zyskuje coraz więcej fanów, miasto postanowiło rozszerzyć swoją działalność promocyjną w Internecie. Od września działa oficjalny kanał miasta na YouTube. Pod adresem www.youtube.com/user/PoznanPL zobaczymy filmiki zrealizowane przez Urząd Miasta w ramach kampanii promocyjnych stolicy Wielkopolski. W przyszłości pojawią się tutaj również spoty stworzone przez niezależne od miasta podmioty.

A oto jeden ze spotów dostępnych na oficjalnym kanale Poznania:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.64 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro