Reklama

Panny młode podbijają miasto dla chorego malucha

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

Blisko 100 panien młodych będzie w niedzielę zbierać pieniądze na poznańskich ulicach w ramach akcji charytatywnej. Zbiórka prowadzona jest dla autystycznego chłopca. Panny młode namawiają też firmy do większej aktywności społecznej.

Akcja "Panny Młode podbijają Miasto dla chorego Malucha!" to nie tylko kwesta uliczna. Pomysł polega też na zbieraniu pieniędzy na cele charytatywne od firm. Te w zamian otrzymują wyjątkowe materiały z sesji zdjęciowej do wykorzystania marketingowego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


- Nasza akcja to okazja dla Panien, by ponownie założyć swoją najpiękniejszą kreację i móc się bawić razem z nami wspierając jednocześnie tą postawą Malucha w potrzebie. Okazja dla Patronów i Przedsiębiorców, by było o nich głośno przy okazji cyklicznego szumu medialnego wokół akcji Panny Młode... - podsumowuje Agnieszka Kuźma-Zywert.

Panny młode przekonują przedsiębiorców, że wspieranie przez nich projektów charytatywnych niesie za sobą długofalowe korzyści, które w dłuższym okresie czasu niwelują krótkookresowe koszty.

Organizatorki akcji mają już na koncie dwa finały, z których całkowity dochód trafił bezpośrednio na potrzeby podopiecznych: Zuzi, Amelii i Wiktorii. W tym roku podopiecznym jest Maciuś z autyzmem. Panny młode rozpoczęły już dla niego zbiórkę poprzez serwis www.siepomaga.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro