Reklama
Reklama

Zlot Daewoo pod M1

W niedzielę o godz. 14.00 na parkingu pod centrum handlowym M1 odbędzie się VI Wielkopolski Zlot Daewoo. Fani marki wymienią doświadczenia i powspominają, jak w latach 90. koreańskie auta podbijały polski rynek.

Ostatni zlot miłośników marki Daewoo odbył się w majowy weekend, a na zlotach pojawia się nawet do 30 uczestników. "Naszym celem jest integracja, wzajemna pomoc uczynkiem i radą, wspólna zabawa i wymiana doświadczeń. Nasze zloty stopniowo zdobywają coraz większą popularność a liczba uczestników jak i miłośników stale rośnie" - powiedział portalowi epoznan.pl współorganizator zlotu, Stanisław Bartoszewski. Niedzielny zlot rozpocznie się o godz. 14.00 na parkingu pod centrum handlowym M1 przy ul. Szwajcarskiej (obok Norauto).

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


Przypomnijmy, że auta Daewoo nieoczekiwanie zdobyły serca Polaków, kiedy koncern ten z wielką pompą wszedł na nasz rynek kupując udziały w warszawskim FSO. Polsko-koreański romans trwał od 1997 do 2004 roku i niestety nie zaowocował trwałym odrodzeniem polskiej motoryzacji na wzór doświadczeń czeskiej Skody pod skrzydłami Volkswagena.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro