Reklama

Dwie tragedie - jedno kłamstwo

"11.09.01 - 10.04.10 Dwie tragedie - jedno kłamstwo" to hasło manifestacji, która odbędzie się o 17.00 na poznańskim Starym Rynku.

Organizatorzy manifestacji promują ją następującym przesłaniem:

Wydarzenia z 11 września 2001 w USA oraz 10 kwietnia 2010 w Polsce to przykłady w jak medialno - polityczne układy na skalę międzynarodową potrafią zakłamać i zmanipulować prawdę. Całkowicie jednostronne i tendencyjne prezentowanie okoliczności, przebiegu wydarzeń oraz narzucanie określonych "wyjaśnień" przyczyn zarówno zamachów "terrorystów" z 11 września jak i katastrofy Smoleńskiej pokazuje jak potężne siły są zaangażowane w tuszowanie prawdziwych kulis tych tragedii.

Organizatorzy zarzucają mediom i politykom kłamstwo. Uważają, że "zwykli obywatele" nie mają poznać prawdy o tych dwóch tragediach, by wciąż móc spać spokojnie i nie przeszkadzać wpływowym globalistom w kształtowaniu Nowego Porządku Świata.

PLAN MANIFESTACJI

1. Przemowa wstępna o kłamstwach i manipulacjach globalnej elity.
2. Przemowa o wielkim kłamstwie 9/11.
3. Przemowa o manipulacjach w sprawie tzw. "Katastrofy Smoleńskiej".
4. "Wszystko jest OK" - happening w tematyce manifestacji.
5. Rozdawanie ulotek ludziom, skandowanie haseł.

Mimo, że manifestacja może wywołać skrajne emocje, organizatorzy proszą, by przebiegła pokojowo. Nie chcą bowiem dawać powodu mediom do nazywania ich np. ekstremistami.

Manifestacja rozpocznie się o godzinie 17.00 pod ratuszem na poznańskim Starym Rynku.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.78 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro