Reklama
Reklama

Darmowy wstęp na Wartę

Każdy kibic piłki nożnej, który chce jednocześnie zobaczyć nowy Stadion Miejski i mecz Warty Poznań ma szansę na bezpłatne wejście na obiekt.

Ze względu na przenosiny na Stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej poznańska Warta stara się jednocześnie minimalizować koszty rozgrywania spotkania na tym obiekcie i chce zwiększyć ilość swoich kibiców. Każdy kibic piłki nożnej może zobaczyć mecz I ligi za darmo, ale musi spełnić jeden z podanych niżej warunków.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


Dla wszystkich kibiców Warty Poznań, którzy w tygodniu poprzedzającym ligowy mecz Zielonych rozgrywany na własnym boisku obchodzić będą urodziny, klub przygotował niespodziankę. Każdy z jubilatów, chcących oglądnąć Wartę na Stadionie Miejskim po okazaniu dokumentu tożsamości otrzyma drugi, darmowy bilet na mecz.

Ponadto klub potrzebuje grupy osób do pomocy przy ustawianiu reklam przed meczem oraz do złożenia reklam po meczu. W zamian za to, oferuje darmowe oglądanie meczu. Chętne osoby proszone są o kontakt: [email protected] lub tel. 508 036 486.

Przypomnijmy, że już w piątek, 20 sierpnia o godz. 19.00 Warta Poznań zmierzy się na Stadionie Miejskim z ŁKS Łódź. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro