Reklama

Zrób zdjęcie i wygraj

Fundacja Agapeanimali we współpracy z Domem Kultury Pod Lipami organizuje konkurs KOT KULTURALNY. Zrób zdjęcie swojego kota i wygraj nagrody!

Agapeanimali, mając świadomość tego, że koty to jedne z najbardziej fotogenicznych zwierząt na świecie, organizuje konkurs na najlepszą fotografię naszego pupila. Fotografie można przesyłać na adres mailowy: [email protected] do dnia 27.08.2010. Regulamin konkursu znajduje się na www.agapeanimaliorg.blogspot.com.

Wśród nagród dla autorów trzech najlepszych zdjęć znajdują się eleganckie posłanka dla kota, pyszna karma dla czworonoga oraz ekologiczny żwirek. Zwycięzcy otrzymają też maskotki fundacji - koty AGAPY o zróżnicowanej wielkości.

Wystawa zdjęć konkursowych będzie się odbywać od 6 do 10 września w Domu Kultury Pod Lipami. Wtedy też będzie można głosować na swoje ulubione zdjęcie. Ogłoszenie wyników na finisażu odbędzie się 10 września o 19.00. Na spotkaniu pojawi się specjalistka do spraw behawiorystyki, której będzie można zadać nurtujące pytania dotyczące zachowania zwierząt. Imprezę uświetni występ Leny Romul z zespołem.

Fundacja Agapeanimali powstała, by nieść pomoc zwierzętom. Zajmuje się poprawą ich warunków bytowych, a także walczy ze zwierzęcą bezdomnością. Za jej pośrednictwem można nie tylko pomóc kotom, które znalazły się w kiepskiej sytuacji, ale też przyjąć jednego z nich pod swój dach. Oficjalna strona fundacji: www.agapeanimali.org.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
16.87 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro