Reklama

Restauracje za pół ceny

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia
Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

Podczas weekendowej akcji "Poznań za pół ceny"sprzedano 65 tysięcy przeróżnych usług. Czas na powtórzenie sukcesu w restauracjach. Co tydzień jedna z nich obniży ceny o 50 procent.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna wprowadza nową atrakcję dla mieszkańców Poznania i nie tylko. Ze względu rosnące z roku na rok zainteresowanie akcją "Poznań za pół ceny" PLOT promuje poznańskie restauracje według tego sprawdzonego schematu.

- Postanowiliśmy przekuć sprawdzoną już formułę w kolejny, miejmy nadzieję, sukces. Wspólnie z restauratorami zauważyliśmy, że sprzedawanie za pół ceny po prostu się opłaca. - mówi Jan Mazurczak, dyrektor PLOT. - Restauratorzy mają znakomitą reklamę swojej oferty, ale także zarabiają. A może inaczej: nie tracą na tych akcjach. Z kolei goście są bardzo zadowoleni, bo mogą spróbować menu różnego rodzaju restauracji w bardzo dobrej ofercie. - dodaje.

Co tydzień, jednego dnia, wybrana poznańska restauracja będzie proponować swoje menu w promocyjnej cenie - obniżonej o 50%.

Kulinarny Poznań za pół ceny ruszy 21 sierpnia. W sobotę menu w promocyjnej cenie oferować będzie restauracja Amarena. W następnym tygodniu, tym razem w środę 25 sierpnia, promocja będzie obowiązywać w restauracji Pieprz i Wanilia.

Szczegółowe informacje na temat restauracji biorących udział w akcji można znaleźć na stronie www.poznan.pl/polceny. Następne restauracje będą prezentowane sukcesywnie. Swój udział w akcji zapowiedziały m.in. La Scala oraz Panorama w Hotelu Park.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
62.94 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro