Reklama

Udany trening przed MŚ

fot. KMP w Lesznie
fot. KMP w Lesznie

Dużą popularnością cieszyła się specjalna rozgrzewka na trenażerach kajakowych w Galerii Malta przed Mistrzostwami Świata w Kajakarstwie, które ruszają w środę w Poznaniu.

W poznańskiej Galerii Malta w sobotę na imprezie promującej Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie, które odbędą się na Torze Regatowym Malta w dniach 19-22 sierpnia 2010 roku pojawiło się kilkaset osób. Do dyspozycji mieli pięć specjalistycznych urządzeń, dzięki którym każdy chętny mógł wziąć udział w wyścigu na dystansie 200 metrów bez zbliżania się do wody,

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


W czasie trwania całego eventu pojawili się obecni i byli słynni sportowcy m.in. Aneta Konieczna, Beata Mikołajczyk, Aneta Białkowska, Paweł Baraszkiewicz, Iwona Pyżalska, Julia Michalska, Tomasz Kucharski, którzy brali również udział w wyścigach na trenażerach kajakowych.

Ponadto odbył się wyścig vip-ów, w którym wzięli udział: prezydent Poznania Ryszard Grobelny, z-ca prezydenta Poznania Sławomir Hinc, dyrektor Wydziału Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Poznania Ewa Bąk, prezes Polskiego Związku Kajakowego Józef Bejnarowicz oraz wiceprezes Związku Andrzej Matczak.

Dodatkową atrakcją były prezentacja kajaku, na których Aneta Konieczna i Beata Mikołajczyk zdobywały srebrny medal podczas Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie oraz kanadyjki, na której srebrnym medal zdobyli podczas Igrzysk Olimpijskich 2000 w Sydney Paweł Baraszkiewicz oraz Daniel Jędraszko.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro