Reklama
Reklama

Pokonaj prezydenta w wyścigu na trenażerach kajakowych

fot. Straż miejska
fot. Straż miejska

W sobotę każdy mieszkaniec Poznania może pokonać prezydenta Ryszarda Grobelnego w wyścigu na trenażerach kajakowych, który odbędzie się w Galerii Malta.

Z okazji Mistrzostw Świata w Kajakarstwie, które od 18 do 22 sierpnia zawładną torem regatowym poznańskiej Malty, w znajdującej się obok Galerii Malta odbędzie się specjalna rozgrzewka przez zawodami. Przez całą sobotę, w godz. od 10 do 20 odbywają się tam wyścigi na trenażerach kajakowych służących kajakarzom do treningów.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA


Każdy mieszkaniec Poznania może sprawdzić swoje umiejętności, a swój wynik porównać ze startem lokalnych polityków, gwiazd sportu i vipów. Wyścig z udziałem prezydenta Ryszarda Grobelnego, wiceprezydenta Sławomira Hinca, dyrektor Wydziału Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Poznania Ewy Bąk, prezesa Polskiego Związku Kajakowego Józefa Bejnarowicza planowany jest na godz. 15.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja kajaka, na którym mistrzyni świata w kajakarstwie Aneta Konieczna i Beata Mikołajczak zdobywały medale Igrzysk Olimpijskich. W programie również prezentacje filmów o kajakarstwie i wiele okazji do uzyskania szczegółowych informacji o najbliższych Mistrzostwach Świata w Kajakarstwie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro