Reklama
Reklama

Kulczyk inwestuje na Ukrainie

Kontrolowana przez Jana Kulczyka spółka Kulczyk Oil Ventures chce w tym roku wykonać na Ukrainie 2 odwierty w poszukiwaniu złóż gazu ziemnego.

Za odwierty odpowiedzialna będzie firma KUB-Gas, której 70 proc. udziałów należy do Kulczyk Oil Ventures. Koszt odwiertów wyniesie pomiędzy 6 a 7 milionów dolarów. 5 milionów dolarów wyłoży spółka Kulczyk Oil Ventures, resztę pozostali udziałowcy KUB-Gas.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

Kulczyk Oil Ventures to stosunkowo nowa inwestycja Jana Kulczyka. Spółka poszukuje ropy naftowej igazu na terenie Brunei, Syrii i Ukrainie. Kulczyk Oil Ventures jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. W Poznaniu nawet drugiego stopnia!
31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
20.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro