Reklama
Reklama

Aquanet wchodzi do Pniew

Największa firma wodociągowa w aglomeracji poznańskiej inwestuje w Pniewach. Wyda tam 15,5 mln zł na budowę kanalizacji sanitarnej i modernizacji stacji uzdatniania wody.

Poznański Aquanet S.A. zaczyna współpracę z gminą Pniewy w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. W tym celu jest powoływana nowa spółka - Aquanet Pniewy, w której Aquanet S.A. ma 13,9 proc. udziałów.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Inwestycje w miejscową infrastrukturę za 15,5 mln zł zostaną zrealizowane w latach 2010-2015. Dotyczyć będą budowy kanalizacji sanitarnej i modernizacji istniejących stacji uzdatniania wody.

Na podstawie podpisanej w czwartek umowy Pniewy dołączają do Grupy Kapitałowej Aquanet - obok Aquanet Krzesinki i Aquanet Ostroróg. Umowa podpisana została na czas nieokreślony. Może zostać rozwiązana przez którąś ze stron nie wcześniej niż po upływie 25 lat od jej wejścia w życie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
41.44 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro