Reklama
Reklama

Zieliński: W środę musimy zagrać na 200 procent.

fot. Piotr Wagner
fot. Piotr Wagner

Piłkarze Lecha Poznań we wtorek o godz. 18 rozpoczęli swój ostatni trening przed rewanżowym spotkaniem ze Spartą Praga w III rundzie el. LM.

Przed treningiem odbyła się konferencja prasowa, na której trener Jacek Zieliński mówił: "Przed tamtym meczem szanse obu zespołów oceniałem 50 na 50, teraz można powiedzieć, że przegrywamy do przerwy 0:1, a szanse oceniam 51 do 49 dla Sparty... Wiemy, że w środę musimy zagrać na 200 procent."

Kołobrzeg i Sanatorium Bałtyk to idealne miejsce na odpoczynek, relaks i regenerację w harmonii z naturą i nadmorskim klimatem. +48 94 355 34 44 [email protected]
REKLAMA

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
11.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro