Reklama

Bezpłatne warsztaty

Wojewódzki Urząd Pracy w sierpniu i wrześniu organizuje bezpłatne warsztaty dla poszukujących pracy. Pierwsze szkolenie już w środę.

W sierpniu i wrześniu 2010 roku doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy zapraszają do udziału w następujących bezpłatnych warsztatach: "Autoprezentacja - znajdź w sobie mocne strony", "Trening umiejętności asertywnych", "Jak radzić sobie ze stresem?", "Szukasz pracy? Naucz się skutecznie wykorzystywać czas", "Przedsiębiorczość, czyli jak zaistnieć na rynku pracy?", "Skuteczna komunikacja w życiu i pracy", "Moje pierwsze kroki na rynku pracy", "Komputer pomocny w szukaniu pracy".

"Oprócz doradztwa indywidualnego organizują oni także spotkania oraz zajęcia grupowe dla osób poszukujących pracy - tzw. warsztaty. Ich uczestnicy zapoznają się m.in. z zagadnieniami planowania kariery zawodowej, pisania dokumentów aplikacyjnych, autoprezentacji podczas rozmów kwalifikacyjnych, zasadami komunikacji werbalnej i niewerbalnej, pokonywania stresu i asertywności. Decydują one nie tylko o efektywnym poszukiwaniu pracy, ale także o skuteczności w życiu zawodowym" - informuje Bernadeta Ignasiak z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu przy ul. Kościelnej 37, sala 55, zajęcia z komputerem - sala 60. Zapisy pod nr tel. 061 846 38 52, 061 846 38 54, a szczegółowy opis i terminarz zajęć na www.wup.poznan.pl.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna pogoda. IMGW znów ostrzega!
27℃
18℃
Poziom opadów:
7.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
20.97 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro