Reklama
Reklama

Pogrzeb Macieja Antoniego Suszka

fot. KWP w Poznaniu

W środę w Kościele Parafialnym św. Wawrzyńca w Biedrusku odbędzie się pogrzeb Macieja Antoniego Suszka. Był dziennikarzem i literatem, miał 66 lat.

Maciej Antoni Suszek po długiej i ciężkiej chorobie zakończył swoje pracowite życie w środę, 28 lipca 2010 roku. Był znanym i cenionym dziennikarzem-literatem. Ostatnio był wiceprezesem Wielkopolskiego Oddziału Związku Literatów Polskich.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


Studiował w poznańskiej Wyższej Szkole Rolniczej, a po zakończeniu edukacji został zawodowym wojskowym. Jego pasją było pisanie. Debiutował w latach 80., tuż przed przejściem do rezerwy opowiadaniem "Iza".

W sumie wydał osiem książek, a na wydanie czekają jeszcze jego powieść "Szczeniak" i zbiór satyry politycznej "Z życia zwierząt". Przez wiele lat związany był z pismem "Business Polonia", którego był redaktorem naczelnym kierując również biurem Stowarzyszenia.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 4 sierpnia 2010 roku, o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym św. Wawrzyńca w Biedrusku przy ul. Świerczewskiego.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro