Reklama
Reklama

Noc improwizacji w KontenerArt

W najbliższy piątek, 30 lipca, odbędzie się kolejne wydarzenie festiwalu Tzadik. Poznaniacy będą mogli usłyszeć występ Sza/Za + Mooryc.

Koncert rozpocznie się o godz. 22:00 w mobilnym centrum kultury niezależnej KontenerART - Stare Koryto Warty. Wstęp jest wolny.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Zespół Sza/Za tworzą Paweł Szamburski (klarnet) i Patryk Zakrocki (skrzypce, altówka, elektronika, objects). W piątek towarzyszyć im będzie Mooryc, czyli Maurycy Zimermann (laptop). Paweł Szamburski, to ważna postać na warszawskiej scenie muzyki niezależnej, związany z wytwórnią "LadoAbc", w swej twórczości używa klarnetu, wokalu i umiejętność beatboxowania. Patryk Zakrocki jest skrzypkiem i liderem Zakładu Produkcji Dźwięku, pomysłodawca takich projektów jak: Galimadjaz, meoma, EA, czy Tupika. Razem tworzą współczesne, ilustracyjne brzmienie, pełne wolnej improwizacji. Komponują muzykę dla teatru, filmu, kina niemego i tańca współczesnego.

Maurycy Zimermann, barwna postać na polskiej scenie elektronicznej. W dzieciństwie uczęszczał do szkoły muzycznej, grał na gitarze, fortepianie i perkusji. Studiował filozofię, której nie ukończył. Po rocznej przerwie spróbował lutnictwa. Długo szukał swojego miejsca. W końcu po zakupie komputera i dwóch latach eksperymentowania z muzyką elektroniczna, zaczął występować na żywo.

http://www.myspace.com/szamburski
http://www.myspace.com/zakrocki
http://www.myspace.com/mooryc

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
91.33 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro