Reklama
Reklama

Ziółkowski bez medalu

Źródło: Wikipedia
Źródło: Wikipedia

Szymon Ziółkowski zajął w środę piąte miejsce w finale rzutu młotem podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy, które odbywają się w Barcelonie.

Mistrz olimpijski z Sydney finał rzutu młotem rozpoczął dobrze. Był blisko podium, a rzutem w trzeciej serii na 77,99 m poprawił swój tegoroczny rekord i awansował do strefy medalowej. Niestety kolejne próby zawodnika AZS Poznań były zdecydowanie gorsze.

Zamelduj się w Poznaniu! Meldunek to nie tylko formalność. Głosuj w wyborach, zyskaj zniżki na parkowanie, komunikację miejską i wiele więcej! Zyskaj realny wpływ na swój fyrtel.
REKLAMA


W międzyczasie swoje wyniki poprawiali Nicola Vizzoni i Walerij Swiatocha, a Ziółkowski spadł na piąte miejsce. Ostatecznie rywalizację wygrał Słowak Libor Charffreitag (80,02 m). Srebro wywalczył Włoch Nicola Vizzoni (79,12 m), a brąz Węgier Krisztián Pars (79,06 m

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
13.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro