Reklama
Reklama

Międzynarodowa konferencja z noblistą na UEP

Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu rozpoczęła się jedna z ważniejszych konferencji finansowych na świecie: 2010 Global Finance Conference. Potrwa do środy. Jej gośćmi są m.in. noblista i "ojciec" Euro prof. Robert Mundell oraz autor polskich reform prof. Leszek Balcerowicz.

Tematem rozpoczętej w niedzielę, międzynarodowej konferencji na UEP jest "Światowy kryzys i przyszłość kapitalizmu". Wystąpienie noblisty prof. Roberta Mundella będzie wykładem otwartym, finansowanym ze środków miejskiego programu "Akademicki Poznań".

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA


Poprzednie edycje prestiżowej Global Finance Conference odbywały się w wielu krajach świata, m.in. w USA, Niemczech, Chinach i Kanadzie. W tym roku impreza trafiła do Poznania. - Polska została wybrana nieprzypadkowo. Jako jedna z nielicznych gospodarek skutecznie stawia czoła globalnemu kryzysowi. - mówi Adam Szyszka, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego GFC w Poznaniu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro