Reklama
Reklama

Kierowcy nie przejadą ul. Pułaskiego

fot. WTK Play
fot. WTK Play

Aquanet rozpoczyna remont kanalizacji. W związku z tym podczas I etapu prac zamknięty będzie przejazd między ulicą Cichą a ul. Przepadek. Zakaz ruchu dotyczyć będzie zarówno jadących na Winogrady i Piątkowo, jak i zmierzających do centrum miasta. Na szczęście normalnie będą jeździć tramwaje.

26 czerwca, a więc w sobotę, z ruchu kołowego zostanie wyłączona ulica Pułaskiego na odcinku od ul. Cichej do ul. Przepadek. Oznacza to, że już na wysokości skrzyżowania z al. Wielkopolską trzeba będzie skręcić w lewo w kierunku Sołacza (jadących z centrum nadal obowiązywać będzie zakaz skrętu z ul. Pułaskiego w ul. Nowowiejskiego). Ostatnia możliwość skrętu z ul. Pułaskiego w kierunku al. Niepodległości ( ulicy stanowiącej rozsądną alternatywę) to skręt w prawo w ul. Libelta. Niestety dla jadących z centrum do północnej części Poznania, w miarę postępu prac (za kilkanaście dni) zamknięty będzie również dojazd do ul. Pułaskiego przez ul. Przepadek.

Kierowcy jadący z Piątkowa i Winograd do centrum będą mogli przejechać ulicą Przepadek do al. Niepodległości, albo wybrać trasę ( i tak już dość mocno zatłoczoną) ulicami: Szelągowską i Garbary. Na skrzyżowaniu ulic: Pułaskiego i Przepadek zmieniono funkcjonowanie sygnalizacji świetlnej. Z obu pasów można teraz skręcać w lewo, podobnie skręt w lewo obsługują również oba sygnalizatory.

Objazdem, omijając zamknięty odcinek ulicy, kursować będą też autobusy: linii 69 i nocny 234. Ich trasę wyznaczono ulicami: Przepadek, al. Niepodległości i ul. Nowowiejskiego.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wiatr zrywa dachy w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już ponad 140 zgłoszeń
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
8.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro