Reklama
Reklama

Kiełbaski z grilla dla studentów UAM

300 kilogramów kiełbasy i tyle samo chleba. Taką dawkę jedzenia dostali dziś studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Rozpoczęło się bowiem "Wielkie Grillowanie" na Morasku. Studentom przygrywały zespoły a czas umilały kabarety.

Na Morasku królowały dziś kiełbaski z grilla. Na studentów czekało jedzenie w ramach Wielkiego Grilowania. Przygotowano 300 kilogramów kiełbasy oraz chleba. Wszystko to zostało delikatnie podsmażone. Nie odstraszyła nawet pogoda. Studenci, pomimo deszczu, czerpali ze wszystkich przygotowanych atrakcji.

Samorząd studencki przygotował dla studentów koncerty oraz przegląd kabaretów. Ponadto, na Morasku odbyło się też wielkie przytulanie. Kto nie skorzystał z grillowych atrakcji dziś, będzie miał okazję także w czwartek. Na scenie zaprezentuje się między innymi poznański zespół Muchy czy Planet L.U.C. Start imprezy o 16.00.

Juwenalia rozpoczęli także studenci Akademii Wychowania Fizycznego. "Awuefalia" to tradycyjna rozgrzewka przed Juwenaliami. Ten czas studenci spędzają na sportowo - grają w koszykówkę, skaczą lub biegają.

Juwenalia w Poznaniu odbędą się od 20 do 23 maja na Stadionie AZS przy ulicy Pułaskiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze możliwe jednak do wieczora!
10℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
6.35 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro