Reklama
Reklama

Poznań bliżej sztuki współczesnej

fot. Michał Nadolski
fot. Michał Nadolski

Rozpoczyna się cykl spotkań z niegoszczącymi do tej pory w Poznaniu wybitnymi ekspertami z dziedziny sztuki współczesnej. Wykład inauguracyjny "Interiors and interiorities in contemporary art" po angielsku wygłosi prof. Ewa Lajer-Burcharth z Harvard University. Uzupełni go dyskusja, także po polsku. Wstęp Wolny. Czwartek 13 maja, godz. 18.00, Sala Posiedzeń PTPN przy ul. Mielżyńskiego.

"Poznańskie Wykłady o Sztuce Współczesnej" będą się odbywać trzy razy do roku. Organizuje je Instytut Historii Sztuki UAM, czasopismo "Czas Kultury" oraz Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk. Niegoszczący dotychczas w Poznaniu wybitni eksperci i badacze będą na nich opowiadać o nowych zjawiskach w sztuce.

Pierwszy wykład, "Interiors and interiorities in contemporary art" wygłoszony po angielsku przez prof. Ewę Lajer-Burcharth z Harvard University, odbędzie się w czwartek 13 maja br. o godz. 18.00 w Sali Posiedzeń na ul. Mielżyńskiego 27/29. Po nim odbędzie się dyskusja, także po polsku. Wstęp jest wolny.

Kolejne spotkanie odbędzie się w październiku 2010 r.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
14.42 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro