Reklama
Reklama

Rekrutacja na staże w Urzędzie Miasta

Od 10 do 20 maja trwa rekrutacja na staże studenckie w poznańskim magistracie. Do obsadzenia są 62 miejsca w ich edycji letniej i 69 miejsc w jesiennej.

Od 10 do 20 maja 2010 r. Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia na letnią i jesienną edycję programu staży studenckich. Oferta kierowana jest do studentów III, IV i V roku oraz I i II roku studiów uzupełniających magisterskich. Poznański magistrat zachęca do udziału w rekrutacji także studentów z niepełnosprawnością.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Ze studentami, którzy zakwalifikują się na staż do wybranego wydziału Urzędu Miasta, zostaną podpisane umowy zlecenia. Studenci za wykonywane przez 18 godzin w tygodniu czynności otrzymają wynagrodzenie. Na zakończenie stażu każdy z jego uczestników otrzyma stosowne zaświadczenie z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków.

Przyjmowanie wniosków osób chętnych do wypróbowania swoich sił w urzędzie potrwa do 20 maja br. Po raz pierwszy magistrat prowadzi wyłącznie rekrutację on-line. Formularz ankiety zgłoszeniowej jest dostępny na stronie internetowej UM www.poznan.pl.

Zbliżające się edycje letnia i jesienna będą już 25. wydaniem programu staży w UM. Rozpoczął się on w październiku 2003 roku. Na 24 dotychczasowe edycje wpłynęło ponad 17500 zgłoszeń chętnych. Do tej pory na staże przyjęto 1590 studentów. Ponad 200 osób po ukończeniu stażu dostało stałą pracę w UM.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro