Reklama

Muza szuka sponsora na wymiane siedzeń w kinie

fot. Michał Nadolski - archiwum
fot. Michał Nadolski - archiwum

Kino Muza czeka remont. Latem zostaną wymienione wszystkie krzesła na sali. Powiększony zostanie przede wszystkim odstęp pomiędzy rzędami. Z tego powodu, kino będzie nieczynne w jednym z letnich miesięcy.

Poznańskie kino Muza jest jednym z najpopularniejszych kin w naszym mieście. Ma wielu wiernych widzów i fanów. Z licznych atrakcji korzystają wszyscy, nawet Ci najmłodsi. Kino zostało w minionym roku wyposażone w nowy perełkowy ekran oraz nowoczesne nagłośnienie. Hol kina otrzymał świeży i przytulny wygląd.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Jest jednak coś, co wielu przeszkadza w oglądaniu filmów. Są to krzesła na sali kinowej. Nie chodzi tu o same siedzenia, które są dość wygodne. Problem stanowi przestrzeń pomiędzy poszczególnymi rzędami. Jest ona za mała, szczególnie dla osób wysokich.

Na sytuację zwracało uwagę już wiele widzów. Zdecydowano o przeprowadzeniu remontu i wstawienie nowych krzeseł do kina. Dzięki temu komfort podczas oglądania filmów będzie jeszcze większy.

Remont przeprowadzony zostanie latem. Z tego powodu, w jednym z letnich miesięcy, kino będzie zamknięte. Cały koszt prac pokryje Estrada Poznańska. Muza poszukuje więc osób, firm i instytucji, ktore będą mogły zaoferowac wsparcie finansowe dla kina i opłacić częśc planowanych prac.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro