Reklama
Reklama

Chcesz być fit: idź na targi

Dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęła się najważniejsza w Polsce impreza fitness - Targi FIT-EXPO fitness & sport park. Jest to już piąta edycja tego wydarzenia. Wszyscy miłośnicy siłowni i aktywnego spędzania czasu wolnego koniecznie muszą wybrać się na MTP.

Pierwszy raz na targach FIT-EXPO odbywa się konwencja fitness aqua w basenach o łącznej wielkości 90 metrów kwadratowych, a także Speed Badminton Park. "Szybka" odmiana badmintona jest nową dyscypliną sportową łączącą elementy tenisa, badmintona i squasha. Na targach odbędzie się pierwszy międzynarodowy turniej w tej dyscyplinie pomiędzy drużynami Polski i Niemiec.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Organizatorzy przygotowali również coś dla fanów tańca i walki - wszyscy chętni będą mogli się szkolić pod okiem mistrzów Capoeiry. Rowerzyści z pewnością wskoczą na stacjonarne rowery, by wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez największych specjalistów w tej dyscyplinie.

Na targach premierowo zostaną zaprezentowane liczne sprzęty do użytku w profesjonalnych siłowniach, ale również w domach.

FIT-EXPO fitness & sport park potrwają do niedzieli. Można je odwiedzać pomiędzy 9 a 17. Za bilet zapłacimy 10 złotych (po rejestracji) i 15 złotych (bez rejestracji).

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
124.36 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro