Reklama
Reklama

LipDub Uniwersytetu Ekonomicznego już gotowy (video)

28 kwietnia studenci i wykładowcy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zrealizowali drugi w naszym mieście LipDub. W klipie wystąpiło 400 przyszłych ekonomistów, co jest poznańskim rekordem. Zobacz wynik ich pracy i oceń, który z poznańskich LipDubów jest lepszy!

"Uniwersytet LipDub" narodził się w głowach sześciu studentów wydziału Mediów Cyfrowych Hochschule Furtwagen w Niemczech. Wymyślili, by w możliwie najbardziej interesujący sposób pokazać budynek uczelni, jej nowoczesne wyposażenie i zainteresowania poszczególnych żaków. Wszystko w rytm jednej piosenki, i nagrane kamerą w pojedynczym ujęciu. Okazało się, że realizacja pomysłu będzie równie trudna, jak przypuszczali. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania.

Do tej pory w Poznaniu zrealizowano tylko jeden LipDub - na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.Klip spodobał się tysiącom ludzi nie tylko z naszego miasta, ale z całej Polski! Dziś stolica Wielkopolski może się pochwalić dwoma LipDub"ami - studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w rytm "Into Action" Tima Armstronga pokazują wnętrza budynku głównego swojej uczelni.

Weź udział w głosowaniu i oceń, który z poznańskich LipDub"ów jest lepszy!

LipDub Uniwersytetu Ekonomicznego

LipDub Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Który z poznańskich LipDub'ów jest lepszy?

  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
30.64 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro