Reklama

Kolejna nagroda dla Andrzeja Maleszki

Andrzej Maleszka otrzymał kolejne nagrody za produkcję "Magiczne Drzewo". Tym razem reżyserowi przyznano Grand Prix i nagrodę publiczności podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci w Norwegii.

Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci, który odbył się w Krstiansand w Norwegii, jest najważniejszym skandynawskim wydarzeniem dla twórców tego gatunku. Pokazywane są tam najlepsze filmy z całego świata. Większość z nich ma już na swoim koncie liczne prestiżowe nagrody. Impreza zakończyła się w miniony weekend.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA


"Magiczne Drzewo" pokonało dziesięciu konkurentów. Andrzej Maleszka otrzymał za swój film Grand Prix festiwalu oraz nagrodę publiczności.

To nie jedyna nagroda, którą Maleszka trzymał w minionym miesiącu. Obok wyróżnienia w Norwegii, otrzymał także nagrody w Taipei oraz w Nowym Jorku.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro