Reklama
Reklama

Szuka pracy poprzez billboard

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

Aby znaleźć wymarzoną pracę, pan Tomek postanowił zainwestować w billboard przy ul. Głogowskiej. Szuka nowego stanowiska i kontaktów w kadrze zarządzającej. Jak mówi, poznański rynek jest w tym obszarze bardzo hermetyczny.

Billboard z numerem telefonu, wypisanymi umiejętnościami i obszarem zainteresowań oraz dopiskiem "szuka pracy" zawisł w tym tygodniu przy skrzyżowaniu ulic Sielskiej i Głogowskiej. Zamieszczenie go na 2,5 tygodnia kosztowało około 1 tys. zł.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


- To chyba nie jest tak duża inwestycja, a pomoże w znalezieniu ciekawych kontaktów. - powiedział nam o swoim pomyśle pan Tomek. Jak wyjaśnił, aktualnie ma pracę, jednak w jego branży ważne jest rozpoznawanie nowych szans w otoczeniu. Tymczasem w Poznaniu nie dla wszystkich jest to łatwe. - Rynek jest bardzo zamknięty. Ja jestem z poza Wielkopolski. (...) Managerów zwykle pozyskują dla pracodawców headhunterzy. Jak ktoś jest z zewnątrz, trudniej jest mu się przebić. - mówił w rozmowie z Epoznan.pl pan Tomek. Życzymy sukcesów!

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro