Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -6
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1035 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1046 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
Fauna i flora na greckiej Krecie | Wczoraj, godz. 16:00
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Paweł Pietrzyk z podpoznańskiego Bolechowa jednak nie kandyduje

mk/KaT
poniedziałek, 26.04.2010 r.
godz. 18.16

Stolica Wielkopolski miała aż dwóch kandydatów na Prezydenta RP. Byli to Paweł Pietrzyk oraz Roman Sklepowicz. Ten pierwszy nie zgłosił się jednak do Państwowej Komisji Wyborczej. Dziś o 16.15 minął ostateczny termin zgłaszania kandydatów na prezydenta.

Były kandydat Paweł Pietrzyk jest autorem hipotezy genowej. Jak podaje na swojej stronie internetowej: „(...) jest to przełom światowy w genetyce i w obszarze widzenia – postrzegania świata”.

Jak dalej wyjaśnia: „Zrozumienie hipotezy genowej jednoznacznie pozwala na uzmysłowienie sobie że na dobre opiera się ŻYCIE odstające od tego co jest naturalne karane umniejszeniem genetycznym. Uszkodzenie genetyczne jest tożsame z niecnym czynem osoby. Nie spełnianie naturalnej konstrukcji ŻYCIA uformowanej przez STWÓRCĘ – ŹRÓDŁO ŻYCIA czyli nie czynienie dobra jest powodem upadku osoby. Pod każdym względem i osoba jest umniejszona energetycznie, intelektualnie i fizycznie (nie mylić z ograniczeniami osób powstałymi przez wszelkie formy gwałtu na nich, jako skutek gwałtu). Są umniejszenia w obszarze cielesnym, w obszarze komunikacji, w obszarze myślenia”.

Szczegółowy opis teorii Pawła Pietrzyka można odnaleźć na stronie naturaswiata.pl.

Z naszych informacji wynika, że Paweł Pietrzyk jest właścicielem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Pracownicy szkoły nie zaprzeczyli tej informacji, jednak odmówili komentarza w tej sprawie. Paweł Pietrzyk kontynuuje również pracę swojego ojca, Jerzego Pietrzyka, jako Prezes Zarządu Spółki Założycielskiej WSZiB. Z naszych źródeł wynika również, iż kandydat na Prezydenta RP jest właścicielem firmy PASSAT Group Sp. z o.o., do której należy m.in. TAXI ACI.

Reklama