Reklama
Reklama

Teatr Nowy: Europejska premiera spektaklu już w sobotę

Źródło: Wikipedia

Już w sobotę na deskach Teatru Nowego odbędzie się europejska premiera spektaklu "W sobotę o ósmej". Przedstawienie reżyserował Mariusz Puchalski. Początek o godzinie 19.15 na Scenie Nowej.

Sędzia Max i Zoe są parą kochanków, którzy bezustannie na siebie czekają. Widują się tylko raz w tygodniu, w sobotę, o ósmej, punktualnie... Ona, w pozostałe dni śpiewa i zdradza swojego ukochanego. On, marząc o ukochanej, kończy kurs pedicure’u, by móc w pełni profesjonalnie opiekować się jej duszą, a przede wszystkim ciałem.

Spektakl w zabawny sposób opowiada historię ludzi, którzy domagają się uczuć, lecz nie potrafią kochać. Bez patosu pokazuje że w końcu zrodzi się prawdziwa miłość, a kochankowie znów będą mogli się spotkać.

Na deskach teatru zobaczymy Barbare Kurdej, Radosława Elisa, Marię Rybarczyk, Janusza Grendę, Grzegorza Golaszewskiego, Pawła Hadyńskiego, Annę Marię Buczek, Michała Kocurka, Cezarego Łukaszewicza, Łukasza Mazurka oraz gościnnie Mandara Purandare.
Premiera spektaklu odbędzie się w sobotę o godzinie 19.15 na deskach Sceny Nowej. Spektakl będzie można obejrzeć także w niedzielę, wtorek oraz środę.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne I stopnia. Mają być burze z gradem
28℃
18℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro