Reklama
Reklama

Poznaniacy wpisali się do ksiąg kondolencyjnych

Kilka tysięcy wpisów dokonano już w księdze kondolencyjnej wyłożonej w Urzędzie Wojewódzkim oraz w poznańskim biurze Prawa i Sprawiedliwości. Wpisy można złożyć także za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu żałoby narodowej, księgi trafią do Kancelarii Prezydenta.

Poznaniacy, którzy chcą wyrazić swój żal i ból po katastrofie samolotu pod Smoleńskiem oraz złożyć kondolencje, mogą wpisać się do księgi wyłożonej w poznańskim biurze Prawa i Sprawiedliwości. Dotychczas wpisało się 500 osób. Ponieważ działacze wyjechali na uroczystości żałobne i pogrzebowe, biuro jest zamknięte w weekend. Kondolencje będzie można złożyć jeszcze w poniedziałek.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zaraz po wypadku księga kondolencyjna wyłożona została także w Urzędzie Wojewódzkim. Przez cały tydzień dokonano kilka tysięcy wpisów. Księga dostępna jest do północy w niedzielę.

Do księgi kondolencyjnej można się wpisać także w poznańskim Instytucie Pamięci Narodowej. Przekazana ona zostanie do głównej siedziby IPN-u w Warszawie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
67.94 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro