Reklama

Stowarzyszenie Lepszy Świat: w weekend ubierzmy się na czarno

Źródło: Wikipedia
Źródło: Wikipedia

Poznańskie Stowarzyszenie Lepszy Świat apeluje do wszystkich rodaków, by w tydzień po katastrofie prezydenckiego samolotu, w weekend 17 i 18 kwietnia uczcić żałobę i ubrać się na czarno.

Pokażmy światu jedność w obliczu tragedii - i kiedy już szok minie, niech coś z poczucia wspólnoty zostanie w nas na zawsze- piszą na swojej stronie internetowej przedstawiciele Stowarzyszenia Lepszy Świat.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Poznańskie Stowarzyszenie Lepszy Świat na co dzień zajmuje się działalnością społeczną. Tak mówią o sobie: Jesteśmy grupą zaangażowanych społecznie ludzi, w różnym wieku, z różnych środowisk, subkultur, uczelni, wychodzący z różnych postaw filozoficznych i religii. Łączy nas sprzeciw wobec szeroko pojętego status quo, systemu społecznego skazującego ogromne rzesze obywateli na życie w nędzy i wykluczeniu, marginalizującego ich wpływ na procesy demokratyczne.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
8.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro