Reklama
Reklama

W Poznaniu brakuje flag

Źródło: Wikipedia
Źródło: Wikipedia

Od soboty na ulicach naszego miasta pojawiają się biało - czerwone flagi. Mają one symbolizować solidarność z całą Polską pogrążoną w żałobie. Jest jeden problem brakuje flag i materiału, z którego się je szyje.

Flagi szyte są między innymi w niewielkim zakładzie na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Pracujemy w trzy osoby po kilkanaście godzin. Do tej pory uszyliśmy prawie tysiąc flag. W takim małym zakładzie jak nasz, to jest naprawdę bardzo dużo. Mamy umowę ze sklepem, że jak się kończą zapasy, to dzwonią do nas i przyjeżdżają po następną partię -powiedziała Aleksandra Handkamer w rozmowiez Radiem Merkury.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Barw narodowych na ulicach ciągle przybywa. Jednak nie wszystkie flagi narodowe są poprawne. Powinny być one gładkie - ponieważ flaga przyozdobiona herbem jest używana w placówkach zagranicznych. Poza tym z szacunku dla symbolu narodowego nie powinny onezawierać również żadnych napisów.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
63.62 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro