Reklama
Reklama

Poznańska delegacja oddaje hołd prezydenckiej parze

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia
Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

Od godziny 13.00 w Pałacu Prezydenckim w Warszawie Ryszard Grobelny z delegacją składającą się z władz miasta oraz członków Rady Miasta, oddają hołd Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu oraz jego małżonce, Marii. W piątek do Warszawy pojadą m.in. wojewoda wielkopolski Piotr Florek oraz marszałek województwa wielkopolskiego - Marek Woźniak. Będą pełnić wartę honorową przy trumnach prezydenckiej pary.

Do Warszawy przybywają przedstawiciele miast wojewódzkich z całego kraju. Dziś do stolicy pojechała również delegacja z Poznania. Dwanaście osób, z prezydentem Grobelnym na czele, oddaje ostatni hołd tragicznie zmarłej parze prezydenckiej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W piątek do Pałacu Prezydenckiego pojadą władze województwa. Marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak oraz wojewoda wielkopolski Piotr Florek będą o godzinie 15.00 pełnić wartę honorową przy trumnach Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Pierwszej Damy Marii Kaczyńskiej. Oddadzą w ten sposób hołd wszystkim ofiarom sobotniej katastrofy lotniczej.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
91.33 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro