Reklama

Rozpoczynają się targi Drema i Furnica

Do piątku potrwają rozpoczęte dziś Targi Drema i Furnica. Mimo żałoby narodowej, targi odbędą się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Zrezygnowano jednak z nieoficjalnych imprez towarzyszących wydarzeniu.

Drema to Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego. Furnica natomiast Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli. Wydarzenia rozpoczęły się dziś i potrwają do piątku. Jest to największe tego typu spotkanie wystawców w Europie Środkowo-Wschodniej. Będzie ich tutaj bowiem ponad 800.

Drema i Furnica to doskonała okazja do poznania najnowszych technologii i maszyn do produkcji mebli, a także obróbki drewna. Podczas 4 dni targowych na MTP odbywać się będą spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach. Jednak najciekawszym punktem harmonogramu jest "fabryka mebli na żywo" dzięki której będzie można się przyjrzeć najnowszym technologiom używanym w praktyce.

Ze względu na żałobę narodową, która potrwa do piątku, zrezygnowano ze wszystkich nieoficjalnych imprez rozrywkowych, które miały towarzyszyć targom. O godzinie 9.00 Derma i Furnica 2010 rozpoczęły się minutą ciszy.

Targi trwają do piątku, 16 kwietnia. Od dziś do czwartku będą otwarte dla zwiedzających między 9.00 a 17.00. W piątek od 9.00 do 16.00. Za bilety bez rejestracji zapłacimy 60 złotych. Jeśli wcześniej zarejestrujemy się na stronie internetowej targów, otrzymamy bilet wstępu bez konieczności płacenia. Ta opcja jednak możliwa tylko dla osób związanych z branżą oraz dla studentów kierunków związanych z obróbką drewna.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
68.72 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro