Reklama
Reklama

Mieszkańcy Poznania wpisują się do ksiąg kondolencyjnych

W sobotę w Urzędzie Wojewódzkim wystawiono księgę kondolencyjną, do której już wpisały się setki mieszkańców Poznania. Podobną księgę wyłożono w Instytucie Pamięci Narodowej. Duże zainteresowanie towarzyszy również elektronicznej księdze, do której można się wpisać 24 godziny na dobę na stronie poznańskiego magistratu.

Sobotnia tragedia rządowego samolotu Tupolew 154M, w której zginęło 96 osób - kwiat polskiej polityki, na długo pozostanie w pamięci Polaków. Poznaniacy przeżywają tragedię w sposób właściwy dla siebie - jedni w zaciszu domowego ogniska, w milczeniu, inni głośno wyrażając swoje emocje. Od soboty pod pomnikiem ofiar Katynia i Sybiru spotykają się tłumy ludzi. Płoną setki zniczy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Już w sobotę w Urzędzie Wojewódzkim wystawiono księgę kondolencyjną, do której od początku ustawiają się kolejki. Do tej pory wpisały się w niej setki mieszkańców Poznania.

Podobną księgę wystawiono w Instytucie Pamięci Narodowej przy ulicy Rolnej.

Duże zainteresowanie towarzyszy wirtualnej księdze kondolencyjnej, którą utworzono na portalu internetowym poznańskiego magistratu: www.poznan.pl. Z każdą chwilą przybywa tu nowych wpisów.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
1.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
68.62 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro