Reklama

Rozbrat: chciano zorganizować 'Stypa Party'

fot. organizator
fot. organizator

"Nie lękajcie się - przyjdą następni" pod takim hasłem promowano "Stypa Party", które miało się odbyć w sobotę wieczorem na poznańskim Rozbracie. Zaproszenia wraz ze zdjęciem rządowego samolotu rozsyłano wczoraj w sieci. Obecnie strona internetowa Rozbratu została zablokowana. Nie jest wykluczone, że sprawą zajmie się prokuratura.

"Żegnamy jednych, zastanawiamy się, co zrobić z innymi" takie słowa można było znaleźć na stronie internetowej skłotu Rozbrat. To nie koniec "akcji promocyjnej" niestosownego wydarzenia. Na forach internetowych można znaleźć plakaty w kolorze różowym, na których zamieszczono plan skandalicznych wydarzeń.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Ostatecznie do spotkania nie doszło. Strona internetowa Rozbratu została zablokowana. Jak informują przedstawiciele skłotu - to nie była decyzja całego Rozbratu, dlatego poczyniono kroki, by ta impreza nie doszła do skutku.

Prokuratura przyznaje, że takie zaproszenia mogą być przykładem demonstracyjnego okazania lekceważenia Narodowi Polskiemu Rzeczypospolitej Polskiej lub jej konstytucyjnym organom. Możliwe, że zostaną podjęte kroki w celu ukarania skłotu za taką akcję.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
12.78 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro