Reklama
Reklama

Profesor Gapik zawieszony

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne podjęło decyzję w sprawie profesora Lechosława Gapika. Zawieszono go w funkcjach członka i superwizora Polskiego Towarzystwo Seksuologicznego, a także zawieszono jego certyfikat seksuologa klinicznego. Działania podjął również Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, gdzie pracuje prof. Gapik.

Rzecznik dyscyplinarny UAM zdecydował o zawieszeniu w prawach nauczyciela profesora Lechosława Gapika, motywując decyzję naruszeniem dobrego wizerunku i godności nauczyciela akademickiego. Profesor został zawieszony do momentu wyjaśnienia sprawy.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Przypominamy, że profesor Gapik stał się bohaterem jednego z odcinków programu "Uwaga" TVN. Jego pacjentka zarzuca mu molestowanie seksualne. W programie przedstawiono nagranie z ukrytej kamery, na którym seksuolog dotyka intymnych miejsc kobiety, a także wulgarnie się do niej odzywa.

Postępowanie sądowe nie zostało jeszcze rozpoczęte. Prokuratura czeka na zgłoszenia poszkodowanych pacjentek profesora. O rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro