Reklama
Reklama

Poznańskie Dni Kariery

W poniedziałek 15 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym odbywają się Dni Kariery. Są to największe targi pracy, praktyk i staży dla studentów. Przy tej okazji można poznać ofertę i oczekiwania przyszłych pracodawców, a także wziąć udział szeregu szkoleń i warsztatów.

Podczas Dni Kariery w Poznaniu, swoją ofertę dla przyszłych absolwentów prezentuje 40 firm z różnych branż. Są to największe targi pracy, praktyk i staży dla studentów. Można na nich nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami i poznać prawdziwe oczekiwania rynku pracy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Obok targów działa także Akademia Umiejętności. W jej ramach zorganizowano szereg warsztatów i szkoleń prowadzonych przez samych przedsiębiorców, a także firmy szkoleniowe i organizacje. W Akademii Umiejętności można się nauczyć m. in. efektywnego poszukiwania pracy i rozwiązywania ciekawych problemów biznesowych. Pracodawcy mają dzięki niej możliwość zachęcenia studentów do aplikowania na oferowane przez nich staże i praktyki.

Twórcą i organizatorem Dni Kariery jest organizacja studencka AIESEC, dająca m. in. możliwość wyjazdu na zagraniczne staże.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro