Reklama
Reklama

Niedziela na Zamku

Parking na os. Orła Białego | fot. Mateusz Wawrowski
Parking na os. Orła Białego | fot. Mateusz Wawrowski

Od godz. 11.15 CK Zamek zaprasza na kolejną niedzielę bez biletów. Zacznie się ona od prezentacji pamiątek po cesarzowej Auguście Wiktorii. Od południa zaplanowano zwiedzanie Zamku z przewodnikiem. O godz. 13.15 o wystawie "Sukienka" opowie jej kuratorka. Wstęp na wszystkie ekspozycje w CK Zamek jest dziś bezpłatny do godz. 19.00.

W niedzielę o godz. 11.15 w Holu Balkonowym CK Zamek rozpocznie się spotkanie z Januszem Pazderem. Zaprezentuje on zgromadzonym gościom pamiątki po cesarzowej Auguście Wiktorii.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


O godz. 12.00 będzie można zwiedzić poznańskie zamczysko z przewodnikiem. Zbiórka wycieczki odbędzie się w wieży zegarowej.

O godz. 13.15 kuratorka sztuki Agnieszka Gniotek będzie opowiadać o wystawie "Sukienka".

To już kolejna Niedziela na Zamku, czyli dzień, w którym można do woli eksplorować poznańskie centrum kultury bez biletu. Wstęp na wszystkie ekspozycje CK Zamek jest dziś wolny od godz. 11.00 do 19.00. Sprzedawane w CK Zamek katalogi, plakaty i pocztówki są dzisiaj dostępne w cenach promocyjnych.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
110.62 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro