Reklama
Reklama

Media Expo 2010 na MTP

W środę rozpoczęły się targi telewizyjne Media Expo 2010 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Towarzyszą im targi Euro - Reklama, w ramach których można zobaczyć Salon Digital Printing Expo oraz Salon Visual Expo. Imprezę Media Expo 2010 można odwiedzić do piątku. Patronami medialnymi wydarzenia są portal Epoznan.pl i telewizja WTK.

Media Expo 2010 trwają od 10 do 12 marca br. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawili się przedstawiciele mediów, nadawcy telewizyjni, producenci programów i sprzętu tv, a także operatorzy telekomunikacyjni. Na wystawie można się zapoznać ze sprzętem najnowszej generacji - od kamer, przez systemy edycyjne, aż do pełnego wyposażenia studio. Na Media Expo 2010 swoją ofertę prezentują też stacje telewizyjne oraz firmy świadczące nowoczesne usługi telekomunikacyjne.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


W ramach telewizyjnych targów na MTP odbywają debaty: "Telewizja w internecie - wyzwania technologiczne i nowe możliwości", "Product placement - jak na tym zarobić?", "Kultura w telewizji - Pegaz czy Gwiazdy na Lodzie" oraz "Jak finansować produkcję telewizyjną? Reklama, dotacje publiczne, opłaty operatorów telekomunikacyjnych, nowe źródła". 11 marca, w CK Zamek, na uroczystej gali Prezydenta Poznania zostaną wręczone nagrody "Złoty Monitor" oraz "TV SAT Magazyn".

Jednorazowy bilet wstępu na Media Expo 2010 kosztuje 50 zł (bez rejestracji) lub 20 zł (z rejestracją). Za bilet na wszystkie 3 dni targów trzeba zapłacić 100 zł (bez rejestracji) lub 40 zł (z rejestracją).

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
57.33 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro