Reklama
Reklama

Już jutro Poznań Media Expo 2010 na MTP

Już jutro na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczną się targi telewizyjne Media Expo 2010. Równocześnie odbywać się będą targi Euro - Reklama, w ramach których odwiedzający zobaczą Salon Digital Printing Expo oraz Salon Visual Expo. Impreza potrwa trzy dni.

Poznańskie targi Media Expo to ważne wydarzenie dla branży telewizyjnej. Na MTP pojawią się przedstawiciele mediów z całego kraju. Do naszego miasta zjadą nadawcy telewizyjni, producenci programów i sprzętu tv, a także operatorzy telekomunikacyjni. Zobaczymy sprzęt najnowszej generacji - od kamer, przez systemy edycyjne do pełnego wyposażenia studio. Będziemy mogli się zapoznać z bogatą ofertą stacji telewizyjnych i poznać innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne.

Do najciekawszych punktów programu 3-dniowych targów należy zaliczyć debaty: "Telewizja w internecie - wyzwania technologiczne i nowe możliwości", "Product placement - jak na tym zarobić?" oraz "Kultura w telewizji - PEGAZ czy GWIAZDY NA LODZIE". W ramach Media Expo odbędzie się również dyskusja pt. "Jak finansować produkcję telewizyjną? Reklama, dotacje publiczne, opłaty operatorów telekomunikacyjnych, nowe zródła." Natomiast 11 marca, w CK Zamek, odbędzie się gala Prezydenta Poznania, na której wręczona zostanie nagroda "Złoty Monitor" oraz nagroda TV SAT Magazyn.

Targi telewizyjne są objęte patronatem medialnym m.in. przez portal epoznan.pl oraz Telewizję WTK.

Za jednorazowy bilet wstępu na targi telewizyjne zapłacimy 50 złotych (bez rejestracji) lub 20 złotych (z rejestracją). Jeśli chcemy wejść na Poznań Media Expo we wszystkie dni zapłacimy 100 złotych (bez rejestracji) lub 40 zł (z rejestracją).

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
0℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
12.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro