Reklama
Reklama

Urząd Miasta: studenci rozpoczynają staże

Osiemdziesiąt osób zostało wybranych na staż w Urzędzie Miasta Poznania. Miejsce dla stażystów przygotowało 29 wydziałów. Na zakończenie pracy studenci dostaną specjalne zaświadczenia. Najzdolniejsi stażyści będą mieli szansę na stałą pracę w urzędzie.

Od 18 stycznia do 2 lutego 2010 r. Urząd Miasta Poznania przyjmował zgłoszenia na wiosenną edycję programu staży studenckich. Później przeprowadzone zostały rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami, po których dokonany został wybór stażystów. Oferta kierowana jest do studentów III, IV i V roku studiów, w tym również I i II roku studiów uzupełniających magisterskich.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Edycja wiosenna staży odbędzie się w okresie od marca do maja 2010 r. Ze studentami, którzy zakwalifikowali się na staż do wybranego wydziału Urzędu Miasta, zostaną podpisane umowy zlecenia. Studenci za wykonywane przez 18 godzin w tygodniu czynności otrzymają wynagrodzenie. Na zakończenie stażu każdy z jego uczestników otrzyma zaświadczenie o jego odbyciu wraz z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków.

Edycja wiosenna jest już 24. wydaniem programu staży w UM. Ich pierwsza edycja została zorganizowana w październiku 2003 roku. Na dwadzieścia trzy dotychczasowe edycje wpłynęło ponad 15700 zgłoszeń chętnych. Do tej pory przyjęto na niego 1510 studentów. Ponad 200 osób po ukończeniu stażu dostało stałą pracę w urzędzie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro