Reklama
Reklama

Kolejny "Poznań za pół ceny" w czerwcu

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

W pierwszy weekend czerwca, a więc tuż po Bożym Ciele, odbędzie się trzecia edycja akcji Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej "Poznań za pół ceny". Turyści mniej zapłacą za nocleg w hotelu, obiad, bilety do muzeów, a także mogą skorzystać z usług przewodników.

W ubiegłych latach akcja "Poznań za pół ceny" cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród turystów. Nic więc dziwnego w tym, że pomysł Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej nagrodzono wyróżnieniem w konkursie na najlepszy produkt turystyczny 2009 roku.

W tym roku istnieje szansa, na jeszcze większą liczbę odwiedzających nasze miasto. "Poznań za pół ceny" odbędzie się bowiem w długi czerwcowy weekend - po Bożym Ciele. Są już pierwsi partnerzy akcji: hotele, które obniżą koszt noclegu o 50% to między innymi: Andersia, NH Poznan, Vivaldi, Włoski, IBIS i Olimp, restauracje - m.in. Madagaskar, Pod Pretekstem, Cactus Factoria i Ahmed. Swój udział w akcji zapowiedziały również muzea: m.in. Makieta Dawnego Poznania oraz inne organizacje - Centrum Wycieczkowe LECH.

Wkrótce na stronach Urzędu Miasta pojawią się informacje dotyczące wszystkich partnerów wydarzenia, a ma ich być ponad stu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
17℃
Poziom opadów:
21 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
11.54 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro