Reklama

Miasteczko studenckie w internecie

fot. WTK Play

Maturzyści i osoby, które chcą się dokształcać, mogą skorzystać już z nowego internetowego serwisu informacyjnego. Na stronie znajdują się oferty uczelni wyższych publicznych i niepublicznych, szkół policealnych, szkół językowych oraz oferty szkoleniowe. Wszystko w nowoczesnej oprawie graficznej.

Serwis znajduje się pod adresem www.edutargi.pl. Strona zawiera nowoczesny layout, animacje oraz ciekawą nawigację. Już na głównej stronie widzimy studenckie miasteczko. Jego aleje prowadzą nas do drogowskazu, na którym możemy wybrać dział, która nas najbardziej interesuje: szkoły licencjackie i magisterskie, studia podyplomowe, doktoranckie i MBA oraz szkoły policealne językowe i szkolenia. Po wybraniu jednego z kierunków, przeniesieni zostajemy do hali, w której znajdują się oferty szkół i uczelni.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Serwis zawiera opisane kierunki, na których uczniowie mogą podjąć naukę, krótki opis placówki, galerię oraz szczegółowe dane kontaktowe. Ze strony można także pobrać informator każdej placówki. Pod opisem dostępne są także komentarze, które umieścić może każdy użytkownik serwisu. Dzięki temu sami studenci mogą wymieniać się informacjami i opiniami, na temat danego miejsca nauki.

Nową stronę internetową przygotowało poznańskie Akademickie Centrum Informacyjne. Serwis uruchomiony został w środę. Strona będzie stopniowo uzupełniana o kolejne placówki.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro