Reklama
Reklama

Policja: 5000 złotych za pomoc w ustaleniu sprawców napadu

Policja wyznaczyła nagrodę pieniężną dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawców napadu na jubilera. Napad miał miejsce 30 grudnia na osiedlu Rusa 11. Funkcjonariusze proszą o jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ujęciu sprawców.

30 grudnia do jubilera wtargnęło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Dwukrotnie użyli broń, którą posiadali przy sobie, raniąc kobietę. Mężczyźni mieli około 25 lat. Podczas napadu obaj mieli kominiarki. Ubrani byli w odzież ciemnego koloru. Jeden z nich miał czarną krótką kurtkę, spodnie typu bojówki i ciężkie buty z grubą podeszwą. Drugi z napastników ubrany był w ciemno granatową kurtkę z lekkim połyskiem, a w ręce trzymał czarną sportową torbę z bocznymi kieszeniami. Po napadzie mężczyźni udali się w kierunku bloków numer 12 i 13.

Policja prosi wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o napadzie o pomoc w ustaleniu sprawcy. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 721 468 928. Zapewniona jest pełna anonimowość. Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w kwocie 5000 złotych dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawców napadu.


  
Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał kolejne dziś ostrzeżenie pierwszego stopnia!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro